У клієнтській базі компанії «Котлочист» безліч установ різного типу: школи, дитячі садки, університети, поліклініки, готелі, музеї, офіси та інше. Ми спеціалізуємося як на промиванні центральних, так і автономних систем опалення, тому готові взятися за об’єкт будь-якої складності.

         На жаль, в більшості установ в Україні, залишились старі системи опалення, яким більше 50 років і які ще якось функціонують. Тому промивку в таких закладах як готелі, школи, поліклініки, дитячі садочки потрібно проводити після ретельної перевірки стану труб, кранів і радіаторів (батарей). При такому огляді, зазвичай видно що можна поправити і дещо модернізувати. Наприклад замінити крани, певні ділянки труб а також можна встановити погодозалежну автоматику для більш економної роботи системи опалення. Під час промивки в установах, також часто «виявляються» проблемні місця, тому таку промивку потрібно проводити літом. В такому випадку можна все поправити і в опалювальний сезон насолоджуватись теплом і бачити вдячні очі клієнтів, пацієнтів, вчителів чи дітей. Ми маємо можливість зробити вашу стару і проблемну систему опалення, надійною і економною.

      Чому нам довіряють?

     Ми працюємо тільки з професійним обладнанням та використовуємо нетоксичні та безпечні засоби для промивки систем опалення. Процедура промивання здійснюється одним з найбільш швидких і ефективних способів. Доцільність застосування того чи іншого визначається нашим фахівцем після детальної діагностики. Більш детально про методи очищення систем опалення і про те чому це важливо можна подивитись в нашому “Блозі”

    Наші співробітники мають комплексні знання про всі аспекти теплових пунктів. Також є досвід експлуатації і ремонту опалювальних котлів, радіаторів, колонок, труб і теплообмінників, що дозволяє гарантувати якість промивки різних типів установ.

        Співпраця з клієнтами підтверджується офіційними договорами та актами, в яких чітко прописані наші обов’язки, тому сюрпризів чекати не доведеться.

       Ми цінуємо своїх клієнтів, тому завжди намагаємося знайти найкращий варіант і пропонуємо оптимальні ціни на очистку опалювальних систем. Розрахунок готівковій і безготівковій. Дзвоніть! Вислухаємо, проконсультуємо і разом знайдемо оптимальне рішення!