Акція! З 10 вересня до 10 жовтня 20% знижки на профілактику котла

Промивання систем опалення в установах

       У клієнтській базі компанії «Котлочист» безліч установ різного типу: школа, дитячий садок, університет, поліклініка, готель, музей, офіс та ін. Ми спеціалізуємося як на промиванні центральних, так і автономних систем опалення, в зв’язку з чим готові взятися за будь-якої складності замовлення.

     Ми працюємо тільки з професійним обладнанням та використовуємо нетоксичні очисні засоби. Процедура промивання здійснюється одним з найбільш швидких і ефективних способів, доцільність застосування того чи іншого визначається нашим фахівцем після детальної діагностики. Про методи очищення систем опалення. Тут …

    Наші співробітники мають комплексні знання про всі аспектитеплових пунктів. Також є досвід експлуатації і ремонту опалювальних котлів, радіаторів, колонок, труб і теплообмінників, що дозволяє гарантувати якість промивки різних типів установ.

        Співпраця з клієнтами підтверджується офіційними договорами та актами, в яких чітко прописані наші обов’язки, тому сюрпризів чекати не доведеться.

       Ми цінуємо своїх клієнтів, тому завжди намагаємося знайти індивідуальний підхід і пропонуємо оптимальні ціни на очистку опалювальних систем. Розрахунок готівковій і безготівковій. Дзвоніть! Вислухаєм, проконсультуємо і разом знайдемо оптимальне рішення!

Марки котлів які ми обслуговуємо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі теми