Акція! З 10 вересня до 10 жовтня 20% знижки на профілактику котла

Промивання систем центрального опалення

Системи центрального опалення, до яких підключені більшість житлових будинків і підприємств, найчастіше обладнані трубами великих діаметрів і чавунними радіаторами. Однак і в них з плином часу накопичується бруд і накип, що утрудняє процес циркуляції води і теплопередачі. Це завдає власнику приміщення безліч проблем, уникнути які можна при регулярному зверненні за послугою промивання опалювального обладнання.

Специфіка промивання систем централізованого опалення

        Вода, яка тече по трубах  центральної  системи опалення, часто є непідготовленою  з високим рівнем жорсткості, тобто містить велику кількість солей металів і іншого шлаку. Ці речовини, циркулюючи разом з водою по трубах, осідають на їх внутрішньої поверхні у вигляді накипу та інших відкладень, значно ускладнюють передачу тепла до металу.

Залізо і чавун, з яких зазвичай виготовляються труби систем центрального опалення, з плином часу іржавіють, що збільшує кількість відкладень. В результаті будівля не отримує потрібну кількість тепла, так як фактична температура на радіаторах набагато нижча ніж центральних лініях. А сума за обігрів залишається високою.

Крім того, системи центрального опалення, як правило, досить старі, так як всі її складові частини монтуються під час будівництва житлових і промислових об’єктів. Довгий термін експлуатації, а також постійний вплив жорсткої води є причиною втрати елементів системи своїх технічних характеристик, а при відсутності промивання протягом тривалого проміжку часу – зовсім виходять з ладу.

Старі чавунні радіатори великого діаметру вимагають обережного підходу, а перед початком промивання системи центрального опалення необхідно обов’язково провести її діагностику, щоб дізнатися точний характер і склад відкладень, і відповідно до висновків застосувати найбільш ефективний і безпечний метод.

І тут на допомогу приходить компанія «Котлочист» з послугою промивання систем центрального опалення.

Переваги співпраці з нами

Фахівці компанії «Котлочіст» мають великий досвід в промиванні батарей, труб і теплообмінників, що належать до систем центрального опалення. Ми займається очищенням обладнання як багатоквартирних будинків, так підприємств різного розміру.

     Фахові знання наших співробітників, засновані на багаторічній роботі, дозволять не тільки здійснити промивання без шкоди для старих труб, але і зберегти результат на тривалий проміжок часу.

Крім того, ми пропонуємо прийнятні ціни і даємо 100% гарантію на всі послуги. Дзвоніть, з радістю проконсультуємо і знайдемо оптимальне рішення ваших проблем  з централізованим опаленням.

Марки котлів які ми обслуговуємо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі теми