Системи центрального опалення, до яких підключені більшість житлових будинків і підприємств, найчастіше обладнані трубами великих діаметрів і чавунними радіаторами. Однак і в них з плином часу накопичується бруд і накип, що перешкоджає циркуляції води і теплопередачі. Це завдає власнику приміщення безліч проблем, уникнути які можна при регулярному зверненні за послугою промивання опалювального обладнання.

Специфіка промивання систем централізованого опалення

        Вода, яка тече по трубах  центральної  системи опалення, часто є не підготовленою  з високим рівнем жорсткості, тобто містить велику кількість солей металів і іншого шлаку. Ці речовини, циркулюючи разом з водою по трубах, осідають на їх внутрішньої поверхні у вигляді накипу, мулу та інших відкладень, значно ускладнюють передачу тепла до приміщень.

     Залізо і чавун, з яких зазвичай виготовляються труби систем центрального опалення, з плином часу іржавіють, що збільшує кількість відкладень. В результаті будівля не отримує потрібну кількість тепла, так як фактична температура на радіаторах набагато нижча ніж на центральних лініях. А сума за обігрів залишається високою.

     Крім того, системи центрального опалення, як правило, досить старі, так як всі її складові частини монтуються під час будівництва житлових і промислових об’єктів. Довгий термін експлуатації, а також постійний вплив жорсткої води є причиною втрати елементів системи своїх технічних характеристик. Тому при відсутності регулярного промивання протягом тривалого  часу – зовсім виходять з ладу.

Старі чавунні радіатори великого діаметру вимагають обережного відношення.  Перед початком промивання системи центрального опалення необхідно провести її діагностику, щоб дізнатися склад відкладень, і відповідно до цього застосувати найбільш ефективний і безпечний метод промивки.

    Наша компанія «Котлочист» надає послуги по промивці систем центрального опалення в багатоквартирних будинках.

Переваги співпраці з нами

         Фахівці компанії «Котлочист» мають великий досвід в промиванні батарей, труб і теплообмінників, що належать до систем центрального опалення. Ми займається очищенням обладнання як багатоквартирних будинків, так підприємств різного розміру (школи, поліклініки, готелі, склади і т. д. )

     Фахові знання наших співробітників, засновані на багаторічній роботі, дозволять не тільки здійснити промивання без шкоди для старих труб, але і зберегти результат на тривалий  час.

Крім того, ми пропонуємо прийнятні ціни і даємо 100% гарантію на всі послуги. Дзвоніть, з радістю проконсультуємо і знайдемо оптимальне рішення ваших проблем  з централізованим опаленням.