Акція! З 10 вересня до 10 жовтня 20% знижки на профілактику котла

Монтаж бойлерів

Забезпечити квартиру, приватний будинок гарячою водою просто -досить лише встановити бойлер. Виробники сучасної водонагрівальної техніки роблять надійне, ефективне і економічне устаткування. І завдання споживачів зводиться до вибору відповідної моделі та грамотній установці, в чому на території Львова  вам допоможуть співробітники компанії «Котлочист».

Ми авторизований сервісний центр французької фірми Atlantic, яка займається виробництвом якісної опалювальної техніки, зокрема, бойлерів. Тому ми можемо гарантувати оптимальні ціни і обслуговування високого рівня.

види водонагрівачів

Сучасні бойлери класифікуються за:

• особливостям монтаж (на підлогу або на стіну);

• принципом роботи (накопичувальні – нагрівають певний обсяг води в бачку, проточні – нагрівають воду при її проходженні по теплообміннику);

• типу джерела енергії:

1. Газовий. Головна перевага в економічності, адже газ – порівняно дешевий вид палива. Однак для монтажу необхідно розробляти спеціальний проект, який дозволить раціонально і безпечно використовувати обладнання.

2. Електричний. За нагрівання води відповідає ТЕН. Отримав велику популярність завдяки простоті установки і безпеки.

3. Комбінований. Обладнується Електричним теном і додатково має один або кілька теплообмінників для не прямої нагрівання санітарної води від інших джерел тепла (газовий котел, сонячні системи, теплові насоси тощо). Оптимальний для комфортного та економічного використання гарячої води в будь-який час року.

При виборі зручного та вигідного бойлера необхідно звертати увагу не тільки на його тип, але і на параметри. Наприклад, моделі з енергоефективністю класу А споживають найменше енергії, а значить більш економічні. У той же час в будинку, в якому проживає 4 і більше людини, доцільно встановлювати накопичувальні водонагрівачі з найбільшою місткістю бачка.

І для того, щоб підібрати найбільш підходящий, зручний і вигідний варіант, рекомендується звернутися за порадою до професіоналів, великий досвід яких дозволить швидко і професійно вирішити це питання.

Особливості монтажу бойлерів

Безпека і ефективність водонагрівачів залежить від дотримання необхідних стандартів при виробництві, а професійний монтаж бойлера зможе гарантувати безперебійну експлуатацію обладнання.

Звернення до перевірених фахівців компанії «Котлочист», які при монтажі бойлерів точно дотримуються визначені правила і норми, дотримуються норми безпеки, допоможе:

• уникнути некоректного підключення обладнання до системи газопостачання або електропостачання;

• запобігти небезпеці протікання і затоплення сусідів,

• заощадити гроші за комунальні платежі.

Зверніть увагу! У разі монтажу водонагрівача своїми силами або не мають відповідної кваліфікації майстром техніка може працювати неналежним чином, або зовсім вийти з ладу, що спричинить за собою додаткові витрати.

Наша компанія, ґрунтуючись на великому досвіді і міцних знаннях співробітників, може гарантувати правильність підключення водонагрівальної техніки до всіх систем.

Ми чекаємо на ваші заявки на монтаж бойлерів і також пропонуємо комплекс послуг по ремонту та обслуговуванню систем опалення та водопостачання у Львові та області.

Марки котлів які ми обслуговуємо

Одна відповідь до “Монтаж бойлерів”

  1. Boss сказав:

    Перший коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  • Boss сказав:

    Перший коментар