Забезпечити квартиру, приватний будинок гарячою водою просто -досить лише встановити бойлер (водонагрівач). Виробники сучасної водонагрівальної техніки роблять надійне, ефективне і економічне устаткування. І завдання споживачів зводиться до вибору відповідної моделі та грамотній установці, в чому на території Львова  вам допоможуть співробітники компанії «Котлочист».

Ми авторизований сервісний центр французької фірми “Atlantic” (Атлантік), яка займається виробництвом якісної опалювальної техніки, зокрема, бойлерів. Тому ми можемо гарантувати оптимальні ціни і обслуговування високого рівня.

Види водонагрівачів

Сучасні бойлери класифікуються за:

• особливостям монтаж (на підлогу або на стіну);

• принципом роботи (накопичувальні – нагрівають певний обсяг води в бачку, проточні – нагрівають воду при її проходженні по теплообміннику);

• типу джерела енергії:

1. Газовий. Головна перевага в економічності, адже газ – порівняно дешевий вид палива. Однак для монтажу необхідно розробляти спеціальний проект, який дозволить раціонально і безпечно використовувати обладнання.

2. Електричний. За нагрівання води відповідає ТЕН. Отримав велику популярність завдяки простоті встановлення.

3. Комбінований. Обладнується Електричним теном і додатково має один або кілька теплообмінників для не прямої нагрівання санітарної води від інших джерел тепла (газовий котел, сонячні системи, теплові насоси тощо). Оптимальний для комфортного та економічного використання гарячої води в будь-який час року.

      При виборі зручного та вигідного бойлера необхідно звертати увагу не тільки на його тип, але і на параметри. Наприклад, моделі з енергоефективністю класу А споживають найменше енергії, а значить більш економічні. У той же час в будинку, в якому проживає 4 і більше осіб, доцільно подумати над такими варіантами бойлерів:

  • з більшим літражем,
  • з більш потужним внутрішнім теном,
  • з потужним теплообмінником.

І для того, щоб підібрати найбільш відповідний, зручний і вигідний варіант, рекомендується звернутися за порадою до професіоналів, великий досвід яких дозволить швидко і професійно вирішити це питання.

Особливості монтажу бойлерів

         Безпека і ефективність водонагрівачів залежить від дотримання необхідних стандартів при виробництві, а професійний монтаж бойлера зможе гарантувати безперебійну експлуатацію обладнання.

Звернення до перевірених фахівців компанії «Котлочист», які при монтажі бойлерів  дотримуються визначених норм та правил безпеки, а це допоможе:

• уникнути некоректного підключення обладнання до системи газопостачання і електропостачання;

• запобігти небезпеці протікання і затоплення сусідів,

• заощадити гроші за комунальні платежі.


Зверніть увагу! У разі монтажу водонагрівача своїми силами або майстром який не має відповідної кваліфікації, техніка може працювати не належним чином, або зовсім вийти з ладу, що спричинить за собою додаткові витрати.


       Наша компанія, ґрунтуючись на великому досвіді і міцних знаннях співробітників, може гарантувати правильність підключення водонагрівальної техніки до різних систем.

Ми чекаємо на ваші заявки на монтаж бойлерів і також пропонуємо комплекс послуг по ремонту та обслуговуванню систем опалення та водопостачання у Львові та області.