Якою б якісною була газова колонка, на її стан впливає безліч зовнішніх чинників, не завжди підвладних контролю з боку власника (наприклад: чистота повітря, якість газу, жорсткість води). В результаті їх впливу окремі елементи або пристрій в цілому можуть вийти з ладу.

Однак своєчасний сервіс газової колонки допоможе істотно збільшити термін служби устаткування. Компанія «Котлочист» займається технічним обслуговуванням водонагрівачів будь-яких моделей і виробників у Львові.

Що ми пропонуємо.

      Наша компанія є авторизованим сервісним центром по обслуговуванню колонок французької марки «Atlantic» (Атлантик). Ми маємо можливість, якісно відремонтувати і при потребі замінити запчастини. Використовуємо тільки оригінальні деталі. Також можемо запропонувати приємні ціни на колонки “Атлантик”.

     Крім цього, маючи досвід роботи та відповідний інструмент ми обслуговуємо колонки різних марок. Ми можемо знайти відповідні запчастини, промити колонку і зробити щорічне ТО.

Що входить в щорічне сервісного обслуговування колонки:

• Очищати теплообмінник від накипу і інших відкладень;

• чистку окремих елементів системи від сажі і кіптяви;

• заміну датчиків;

• діагностику, і, в разі необхідності, промивку теплообмінника

Ці процедури дозволяють підвищити рівень тепловіддачі при мінімальних витратах палива.

Іншими словами, звернувшись в компанію «Котлочист» за послугою «сервіс колонки», ви зможете не тільки насолоджуватися якісною і економічною роботою пристрою, а й зберегти гроші, час і сили, запобігаючи поломкам.