Акція! З 10 вересня до 10 жовтня 20% знижки на профілактику котла

Чищення і промивання колонки

Багато власників газових колонок знайомі з проблемою недостатнього прогрівання води при звичайному режимі агрегату. Крім того, водонагрівач може регулярно відключатися, внаслідок чого виникає шум або відмова працювати. Щоб уникнути таких неприємностей рекомендується регулярно проводити чистку і промивку газової колонки, в чому вам на території Львова  допоможуть фахівці компанії «Котлочист».

      Наша компанія є авторизованим сервісним центром по обслуговуванні колонок французької марки «Atlantic» (Атлантик). Ми маємо можливість, якісно очистити  і промити колонку. Також ремонтуємо і використовуємо тільки оригінальні деталі. Пропонувати приємні ціни на колонки Атлантик і на оригінальні запчастини до них.

Причина збоїв – забруднення

Найпоширенішою несправністю газових колонок вважається припинення роботи теплообмінника в результаті заростання накипом та іншими відкладеннями. На жаль, часто водопровідна вода характеризується високим вмістом солей металів і сміття органічного та неорганічного походження. Під впливом високих температур ці речовини осідають на поверхні теплообмінника і труб у вигляді накипу, що утрудняє теплопередачу і процес циркуляції води.

Крім того, інші робочі елементи пристрою: запальник, форсунки, проводи й фільтри, – забруднюються сажею і іншим сміттям, що також заважає нормальній роботі колонки.

Як часто потрібно чистити колонку

Ідеальний варіант – проводити промивку та очищення водонагрівача щорічно перед початком опалювального сезону. Однак можна орієнтуватися за ознаками засмічення, до яких відносяться:

• зниження ефективності нагріву;

• слабшанню напору води;

• збільшення витрати палива;

• поява сторонніх шумів, перегрів окремих елементів;

• мимовільне відключення;

• жовтий або червоний колір вогню в запальнику (замість синього).

Всі ці фактори говорять про те, що колонці терміново потрібна чистка. Ігнорування цих сигналів може не тільки істотно вплинути на комфорт власника, але і стати причиною надзвичайної ситуації.

Чи звертатися за допомогою до фахівців

Займатися чищенням і промиванням газових колонок може тільки фахівець, що володіє відповідними знаннями і досвідом в роботі з таким обладнанням. Якщо ви ними володієте – найімовірніше впораєтеся із завданням самостійно. Якщо немає – зверніться до професіоналів, неякісна профілактика може стати причиною серйозної поломки.

Компанія «Котлочист» пропонує обслуговування газових колонок будь-яких марок і виробників. Вартість послуг безпосередньо залежить від складності, проте ми гарантуємо оптимальні ціни і сумлінне виконання чистки і промивання водонагрівача.

Марки котлів які ми обслуговуємо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі теми