Багато власників газових колонок знайомі з проблемою недостатнього прогрівання води при звичайному режимі роботи агрегату. Крім того, водонагрівач може регулярно відключатися, внаслідок чого виникає шум або відмова працювати. Щоб уникнути таких неприємностей рекомендується регулярно проводити чистку і промивку газової колонки, в чому Вам на території Львова  допоможуть фахівці компанії «Котлочист».

      Наша компанія є авторизованим сервісним центром по обслуговуванні колонок французької марки «Atlantic» (Атлантик). Ми маємо можливість, якісно очистити  і промити колонку. Також ремонтуємо і використовуємо тільки оригінальні запасні частини. Пропонуємо приємні ціни на колонки “Атлантик” і на оригінальні запчастини до них.

Причина збоїв – забруднення

    Найпоширенішою несправністю газових колонок вважається припинення роботи теплообмінника. На внутрішніх стінках труб нашаровуються різноманітні відкладення та звужують прохідність води. На жаль, часто водопровідна вода характеризується високим вмістом солей металів і сміття органічного та неорганічного походження. Під впливом високих температур ці речовини осідають на внутрішніх поверхнях теплообмінника і труб у вигляді накипу, що утрудняє теплопередачу і процес циркуляції води.

      Крім того, інші робочі елементи пристрою: запальник, форсунки, проводи й фільтри, – забруднюються сажею і іншим сміттям, що також заважає нормальній роботі колонки.

Як часто потрібно чистити колонку?

Ідеальний варіант – проводити промивку та очищення водонагрівача щорічно перед початком опалювального сезону. Однак можна орієнтуватися за ознаками засмічення, до яких відносяться:

• зниження ефективності нагріву;

• послаблення напору води;

• збільшення витрат газу;

• поява сторонніх шумів, перегрів окремих елементів;

• мимовільне відключення;

• жовтий або червоний колір вогню в запальнику (замість блакитного).

Всі ці фактори говорять про те, що колонці терміново потрібна чистка. Ігнорування цих сигналів може не тільки істотно вплинути на комфорт власника, але і стати причиною надзвичайної ситуації.

Чи звертатися за допомогою до фахівців?

    Займатися чищенням і промиванням газових колонок може тільки фахівець, що володіє відповідними знаннями і досвідом в роботі з таким обладнанням. Якщо Ви ними володієте – найімовірніше впораєтеся із завданням самостійно. Якщо немає – зверніться до професіоналів. Неякісна профілактика може стати причиною серйозної поломки.

Компанія «Котлочист» пропонує обслуговування газових колонок будь-яких марок і виробників. Вартість послуг безпосередньо залежить від складності, проте ми гарантуємо оптимальні ціни і сумлінне виконання чистки і промивання водонагрівача.