Справний котел – гарантія тепла та затишку у вашому домі


        Затишний, комфортний, а головне теплий будинок – мрія кожного з нас. І тут як не крути важливо приділити увагу, час і сили на своєчасне обслуговування опалювального котла. Професійна діагностика, чистка та ремонт дозволять не тільки продовжити термін роботи котла, але також забезпечать обігрів вашого житла без збоїв та зайвих витрат.

    Наші фахівці мають багаторічний досвід, точно знають, як Вам допомогти, виконують свою роботу якісно та сумлінно, щоб Ви могли насолоджуватися теплом. Ми знайдемо рішення Вашої проблеми в індивідуальному порядку. Полагодимо і зробимо капітальний ремонт будь-якого котла.

    Ремонт газового котла – вимагає знань і практичних умінь, щоб у подальшому система опалення функціонувала злагоджено і не вимагає «особливої», постійної уваги до себе. Саме тому щодня ми покращуємо свої навички, прагнемо бути хорошими майстрами, яких би Ви хотіли бачити не так часто, але своєчасно і з радістю.

     Хочемо Вас запевнити в тому, що навіть найякісніші, фірмові і дорогі опалювальні системи вимагають особливого догляду і уваги до себе. Всі вони з часом мають потребу в чищенні і профілактиці. Тому вартість і марка виробника Вашого котла в даному випадку особливої ​​ролі не грають. Майстер нашої компанії, може провести техобслуговування і ремонт котла будь-якого типу і марки. І нехай у вашому житті на одну проблему стане менше.

Проблеми з котлом? Не запалюється? Шумить? Не біда!

      Якщо ви зіткнулися з перебоями в роботі вашого котла, не варто панікувати. Компанія «Котлочист» з радістю допоможе Вам вирішити будь-які проблеми з ремонту котла. Звертаючись за допомогою до наших кваліфікованих фахівців, Ви завжди можете розраховувати на якість, швидкість роботи і приємний кінцевий результат.

       Ремонт і діагностика газових та електричних котлів у нас – це ефективний, але недорогий спосіб повернути Вашому  будинку комфорт і тепло.

     Що потрібно знати про ремонт котла?

    Якщо у Вас виникає якась проблема у роботі котла, рекомендуємо Вам викликати фахівця по ремонту котлів і провести якісну діагностику. Найкраще послухати кількох майстрів і проаналізувати їх рекомендації. На підставі почутого Вам потрібно визначитися з якою компанією варто мати справу. Це захистить Вас від необхідності постійно звертатися за допомогою в різні сервісні центри і в майбутньому дозволить швидко і якісно вирішити питання по ремонту котла.


Котел – це «серце» опалювальної системи. Тому важливо розглядати його роботу в системі цілого «організму».


  Тому звертаємо вашу увагу, що ремонт опалювального котла може включати не тільки ремонт і заміну запчастин. Але більш широкий діапазон послуг.

1. Чистка котла.

2. Промивання теплообмінника.

3. Промивання труб.

4. Ремонт або заміна плати керування котлом.

5. Промивання системи опалення.

     Особливості ремонту газових котлів.

Ремонт і сервіс газових котлів – це комплекс спеціалізованих робіт, які дозволяють підтримувати робочий стан Вашого обладнання і повністю усувати перебої, несправності в його роботі і функціонуванні в ході експлуатації. При цьому ремонт котла буде відрізнятися через:

•  Тип котла (димохідний, турбований, конденсаційний, електричний),

• Модель і фірму-виробника,

• Серйозність несправності,

• Термінами роботи.

         Технічно ремонт газових котлів – це трудомісткий і непростий процес, який часто передбачає проведення перевірки відразу всієї системи. Тому важливо відповідально підійти до вибору фахівця з ремонту газового обладнання та сервісного центру по ремонту газових котлів. У цій справі варто надати перевагу багаторічному досвіду, професійному становленню, наявності інструментів для проведення якісних ремонтних робіт.


                 Компанія «Котлочист» пропонує свої послуги з ремонту газових котлів у Львові та області.


        Необхідний терміновий ремонт котлів у Львові? Наша компанія готова запропонувати Вам повний діапазон своїх ремонтних послуг з гарантією високої якості. Ми виконуємо технічне обслуговування, чистку, профілактику будь-якої складності, надаємо розумні ціни, відповідально підходимо до кожного завдання. Вибираючи нас, Ви довіряєтеся кращим майстрам по газовим котлам, які зроблять все, щоб ви були задоволені результатом. Ми знаємо, як вирішити Ваші проблеми і зробимо це вже сьогодні!

             Вам ще потрібен ремонт котла? Телефонуйте, виїжджаємо!