Тепла підлога робить будинок комфортним та затишним, однак вона також потребує догляду. При регулярному використанні її ефективність знижується. Це пов’язано з накопиченням на внутрішній поверхні труб забруднень, що заважають нормальній роботі системи. Однак уникнути незручностей можна звернувшись за процедурою промивання труб теплої підлоги в компанію «Котлочист».

Причини забруднення

При підвищенні температури в системі опалення солі металів, присутні в жорсткій воді (яка часто використовується в водопроводі), при підвищенні температури, утворюють накип. Навіть у воді з низьким рівнем жорсткості присутні частинки органічного та неорганічного походження, які також осідають на поверхні обладнання. Проблему також ускладнюють так звані донні відкладення котрі накопичуються у нижніх частинах труб та суттєво звужують прохідність та зменшують тепловіддачу.

В результаті утворені відкладення перешкоджають вільній циркуляції води по системі, з кожним міліметром накипу тепловіддача погіршується на 10-15%. При сильному забрудненні деякі елементи можуть зовсім вийти з ладу: стабілізатори тиску, регулятори температури, автоматичні розповітрювачі, циркуляційний насос.

Ознаки необхідності промивання

Не потрібно чекати аварійних ситуацій. Рекомендується промивати труби теплої підлоги не менше, ніж раз на п’ять років. Це дозволить застрахувати себе від повного виходу з ладу системи опалення, і в будь-якому випадку обійдеться дешевше, ніж ремонт теплої підлоги в разі аварії.

Ознаками необхідності позачергової промивання є:

• зниження ефективності;  

• припинення циркуляції рідини;

• збільшення витрати палива;

Особливості промивки

        Для очищення теплої підлоги від забруднень компанія «Котлочист» використовує гідропневматичний метод використовуючи спеціальний апарат. Іноді комбінуємо гідропневматичний і хімічний метод промивання. Більше про методи промивки тут

Звертаючись в нашу компанію, ви можете бути впевнені в якості промивки, так як ми використовуємо тільки висококласні засоби та обладнання від закордонних виробників. А великий досвід дозволить здійснити промивку з урахуванням всіх особливостей і нюансів вашого теплої підлоги і будівлі.

Крім того, ми надаємо гарантію від 3 до 5 років на наші послуги.