Акція! З 10 вересня до 10 жовтня 20% знижки на профілактику котла

Промивання труб теплої підлоги

Тепла підлога робить будинок комфортним та затишним, однак вона також потребує догляду. При регулярному використанні її ефективність знижується. Це пов’язано з накопиченням на внутрішній поверхні труб забруднень, що заважають нормальній роботі системи. Однак уникнути незручностей можна звернувшись за процедурою промивання труб теплої підлоги в компанію «Котлочист».

Причини забруднення

При підвищенні температури в системі опалення солі металів, присутні в жорсткій воді (яка часто використовується в водопроводі), при підвищенні температури, утворюють накип. Навіть у воді з низьким рівнем жорсткості присутні частинки органічного та неорганічного походження, які також осідають на поверхні обладнання.

В результаті утворені відкладення перешкоджають вільній циркуляції води по системі, з кожним міліметром накипу тепловіддача погіршується на 10-15%. При сильному забрудненні деякі елементи можуть зовсім вийти з ладу.

Ознаки необхідності промивання

Рекомендується промивати труби теплої підлоги не менше, ніж раз на п’ять років. Це дозволить застрахувати себе від повного виходу з ладу системи опалення, і в будь-якому випадку обійдеться дешевше, ніж ремонт теплої підлоги в разі аварії.

Ознаками необхідності позачергової промивання є:

• зниження ефективності, тобто тепла підлога не гріє;

• припинення циркуляції рідини;

• збільшення витрати палива, а отже, витрат на обігрів.

Особливості промивки

Для очищення теплої підлоги від забруднень компанія «Котлочист» використовує гідропневматичний метод використовуючи спеціальний апарат. Іноді комбінуємо гідропневматичний і хімічний метод промивання. Більше про методи промивки тут

Звертаючись в нашу компанію, ви можете бути впевнені в якості промивки, так як ми використовуємо тільки висококласні засоби та обладнання від зарубіжних виробників. А великий досвід дозволить здійснити промивку з урахуванням всіх особливостей і нюансів вашого теплої підлоги і будівлі.

Крім того, ми надаємо гарантію від 3 до 5 років на послугу, що надається.

Марки котлів які ми обслуговуємо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі теми