Монтаж котла – один з ключових елементів облаштування приміщення з автономною системою опалення. І від дотримання технології монтажу безпосередньо залежить комфорт і безпека мешканців, тому дуже важливо доручити цю роботу кваліфікованим фахівцям.

Переваги систем з індивідуальним газовим котлом:

До основних переваг придбання, встановлення та експлуатації  газових котлів відносяться:

• Індивідуальне керування системою опалення (температурні параметри нагріву теплоносія встановлюються фахівцями, інше робить автоматика котла);

• Можливість самостійно встановлювати період опалювального сезону;

• Підлаштовувати температурний режим під свої потреби (особливо актуально в осінньо – весняний період, коли температура постійно змінюється);

• При від’їзді власник може налаштувати мінімальний тепловий режим, що дозволить істотно знизити витрати на опалення;

• Високий рівень екологічності палива. Особливо актуально для густонаселених житлових районів;

• Компактність сучасних котлів допоможе гармонійно вписати його в будь-яке приміщення.

        Попри те, що автономне опалення має ряд переваг то потрібно пам’ятати, що така система потребує відповідального догляду. Адже кожен газовий котел для нормальної роботи потребує відповідних налаштувань і щорічної чистки і профілактики. Крім цього час від часу потрібно промивати теплообмінники котла від накипу і робити діагностику його роботи.

      Якщо потрібно замінити котел

      Якщо ви плануєте замінити котел у системі опалення, якій більше 7 років, через його не адекватну роботу, то заохочуємо вас добре обдумати це рішення. З досвіду можемо порадити, щоб ви зробили діагностику роботи котла і розібратись в причинах збоїв в його роботі. Адже причина цих збоїв може бути не в котлі, а в системі опалення, яка теж потребує догляду. Можливо через бруд, який назбирався в системі, котел і вся система не може працювати так, як працювала раніше. Що можна зробити в такій ситуації?

  1. Завдяки діагностиці, визначитись з методом промивки.
  2. Промити систему у відповідний спосіб.
  3. Знову перевірити роботу системи опалення в цілому (можливо питання заміни котла буде вже не актуальним).
  4. Якщо і після цих процедур буде доцільно замінити котел, то новий котел буде встановлений вже на чисту і промити систему.

Основні етапи встановлення котла:

1. Розробка проекту. Тільки визначивши всі необхідні параметри і особливості приміщення фахівець зможе визначити необхідну потужність котла і знайти найбільш оптимальні параметри.

2. Підбір обладнання згідно з усіма особливостями системи опалення та побажаннями замовника.

3. Перевірка справності і придатності до експлуатації димових і вентиляційних каналів будівлі.

4. Встановлення котла. Включає безпосередньо монтаж котла на стіну або на підлогу, установку запірно-регулюючої арматури, циркуляційного насосу, фільтрів грубого очищення і облаштування системи захисту.

5. Підключення до системи опалення та водопостачання.

6. Перевірка. Завершальний етап, який передбачає заповнення системи опалення теплоносієм і перевірку її коректної роботи з тільки що встановленим котлом. 

7. Враховуючи площу обігріву, утеплення будинку, схему монтажу системи опалення, налаштовуються параметри роботи котла.

Чому варто звернутися до нас

     Всі роботи, пов’язані з розробкою проекту і безпосереднім монтажем газових котлів повинні проводитися тільки атестованими фахівцями, так як мова йде, в першу чергу, про безпеку проживання в будинку, а потім вже про ефективність роботи газового котла.

      Майстри компанії «Котлочист» – є професіоналами своєї справи, які мають великий досвід в монтажі газових котлів. Тому ми можемо гарантувати якість наданих послуг.

    Наша компанія – авторизований сервісні центр теплової техніки WOLF. Техніка від фірми Вольф – це справжня німецька техніка високої якості. Ми пропонуємо вигідні ціни на теплову техніку від фірми Wolf і його якісне обслуговування.

Крім того, ми працюємо за офіційними договорами, в яких чітко прописані всі аспекти співпраці, тобто клієнт отримує додатковий захист.

Якщо вас цікавить монтаж котла, можете сміливо звертатися в компанію «Котлочист». Ми працюємо на території Львова та області.