Акція! З 10 вересня до 10 жовтня 20% знижки на профілактику котла

Чому рахунок на оплату зростає, а теплов будинку не збільшується?

Коли труби опалення нові система працює стабільно і будинку тепло. Але з роками накип в трубах зростає і тепла стає менше. Звідки з’являється накип? У нагрітій воді присутні солі кальцію, магнію, натрію і навіть мул. Ця суміш осідає на стінках труб всієї системи. Навіть 1 мм відкладень призводить до перевитрати палива на 15%. За 10 років система опалення будинку забивається відкладеннями на 30% а буває і на 50%, а кутові елементи на всі 80%.

Надійність і довговічність системи опалення є важливою умовою. Тому промивку труб опалення радять проводити один раз на п’ять років. Що дозволить знизити витрати на опалення і ризик аварійних ситуацій, підвищить ефективність роботи системи та збільшить термін служби.

Існує два основних методи промивання системи опалення:

1. Гідропневматичний. Підключають спеціальний інструмент, що створює циркуляцію води і поштовхи стисненого повітря (гідроудари). Повітряно-водяний суміш вирує і руйнує стійкі забруднення, через каналізацію видаляється. Підходить для профілактичної всіх типів труб і радіаторів. В першу чергу застосовується до старих систем опалення зроблених зі стальних труб і чавунних радіаторів. Ідеально підходить для промивки труб теплої підлоги.

2. Хімічний. Використовують реагенти – кислоти, луги. Реагенти додають в теплоносій, підключають спеціальний циркуляційний насос (бустер). Рідина кілька разів проходить по системі і розчиняє забруднення. Складнощі хімічного способу: на різний тип забруднення свій реагент, точний розрахунок часу промивки, щоб не пошкодити внутрішні поверхні. Також це дорожчий метод. Крім цього вимагає більше часу.

Хімічний метод при правильному застосуванні більш ретельний і якісніший. Більше про методи промивки з відео тут

Коли потрібно промивати систему опалення?

1. після капремонту або поточного ремонту із заміною старих труб;

2. якщо у мережевої води є неприємний запах і сторонні домішки;

3. перед запуском нової системи опалення.

4. після п’ятого опалювального сезону;

5. в радіаторах дуже різна температура.

Промивання потрібна для очищення системи утеплення від різних відкладень, які з часом твердіють і видалити їх стає важче. Причина засмічення домішки у воді. З метою профілактики промивку проводять раз на 3-5 років. Якісне обладнання та фахівці можуть гарантувати якість проведених робіт.

Краще підтримувати систему опалення в робочому стані, ніж витрачати гроші на її ремонт під час опалювального сезону.

Марки котлів які ми обслуговуємо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі теми