Кожен власник автономної системи опалення бажає, щоб вартість обігріву низькою, обладнання працювало без поломок і збоїв,  а приміщення якісно прогрівалось. Домогтися цього можна при грамотному обслуговуванні, і найважливішою складовою якого є періодична промивка системи опалення

Що впливає на забруднення опалювального обладнання

      Швидкість забруднення опалювальних котлів і трубопроводів накипом і іншим шламом, значно погіршують теплопередачу, безпосередньо це залежить від:

1. Жорсткість. Вода, що має великий вміст солей швидше утворює накип. У зв’язку з цим власник приватного будинку з індивідуальним пунктом опалення має перевагу тому що, може використовувати спеціалізовані розчини, що пом’якшують воду, що перешкоджають розмноженню бактерій і утворення різних газів в системі опалення. Крім цього, в систему опалення можна залити підготовлену воду.

2. Матеріалів, з яких виготовляють обладнання для систем опалення. Сталеві і чавунні радіатори і труби не так швидко, але все таки  іржавіють зсередини, і кількість шламу зростає.

3. Кількості свіжої води. При постійному додаванні свіжої водопровідної води, збільшується шар накипу і різного шламу.

4. Обробка від іржі. Нові сталеві радіатори оброблені з середини спеціальним мазутом також впливають на засмічення і відкладання мулу на стінках системи опалення.

Особливості промивки індивідуальної системи опалення

       Промивання автономної систем опалення можна зробити повністю без демонтажу, що є безперечною перевагою, тому що за один раз можна повністю промити всю систему. Однак існують і певні складності. Наприклад, необхідно визначити як підключиться до даної системи щоб очищення мала найбільш ефективний результат, який використати реагент, підібрати метод промивки

У зв’язку з цим, промивку автономної системи опалення житлового будинку доцільно довірити досвідченим фахівцям, адже якісна комплексна чистка всієї системи (котла, труб, кранів і радіаторів) дозволить надовго забути про проблеми з опаленням.

Чому варто звернутися в «Котлочист»

Наші співробітники – справжні професіонали своєї справи, які мають великий багаж знань і досвіду в сфері опалювального обладнання. Крім промивання різних рідинних систем, ми займаємося монтажем систем опалення та ремонтом котлів, тому маємо комплексне уявлення про специфіку роботи систем опалення та їх різновидах.

Наш досвід допомагає нам професійно оцінити ситуацію, підібрати найбільш підхожий спосіб промивання теплообмінника, котла, колонки,радіатора або труб і максимально якісно провести процедуру промивання за оптимальною ціною.