Акція! З 10 вересня до 10 жовтня 20% знижки на профілактику котла

Промивання автономної системи опалення

Кожен власник автономної системи опалення бажає, щоб вартість обігріву була розумною, обладнання працювало без поломок і збоїв, а також якісно прогрівало приміщення. Домогтися цього можна при грамотному обслуговуванні, найважливішою складовою якого є періодична промивка системи.

Що впливає на забруднення опалювального обладнання

Швидкість забруднення опалювальних котлів і трубопроводів накипом і іншим шлаком, значно погіршують теплопередачу, безпосередньо це залежить від:

1. Жорсткість. Вода, що має великий вміст солей швидше утворює накип. У зв’язку з цим власник приватного будинку з індивідуальним пунктом опалення має перевагу тому, що може використовувати спеціалізовані розчини, що пом’якшують воду, що перешкоджають розмноженню бактерій і утворення різних газів в системі опалення. Також можна в систему опалення залити підготовлену воду.

2. Матеріалів, з яких виготовлено обладнання для систем опалення. Залізні і чавунні радіатори і труби не так швидко, але все таки  іржавіють зсередини, і кількість шламу зростає.

3. Кількості свіжої води. При постійному додаванні свіжої водопровідної води, збільшується шар накипу і різного шламу.

4. Обробка від ржі. Нові стальні радіатори оброблені з середини спеціальним мазутом також впливають на засмічення і відкладання мулу на стінках системи опалення.

Особливості промивки індивідуальної системи опалення

Промивання автономної систем опалення можна зробити повністю без демонтажу, що є безперечною перевагою, тому що за один раз можна повністю промити всю систему. Однак складність такої процедури полягає в хорошому розумінні як зроблена система опалення та її проблемні місця. Наприклад, необхідно визначити як підключиться до даної системи щоб очищення мала найбільш ефективний результат.

У зв’язку з цим, промивку індивідуального системи опалення житлового будинку доцільно довірити досвідченим фахівцям, адже якісна комплексна очистка всієї системи (котла, труб, кранів і радіаторів) дозволить надовго забути про проблеми з опаленням.

Чому варто звернутися в «Котлочист»

Наші співробітники – справжні професіонали своєї справи, які мають великий багаж знань і досвіду в сфері опалювального обладнання. Крім промивання різних рідинних систем, ми займаємося монтажем систем опалення таремонтом котлів, тому маємо комплексне уявлення про специфіку роботи систем опалення та їх різновидах.

Наш досвід допомагає нам професійно оцінити ситуацію, підібрати найбільш підходящий спосіб промивання теплообмінника, котла, колонки,радіатора або труби і максимально якісно провести процедуру промивання за оптимальною ціною.

Марки котлів які ми обслуговуємо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі теми