Дивлячись на красиві (зазвичай білі) радіатори важко уявити собі, як вони виглядають всередині і часто ми не розуміємо навіщо потрібно промивати систему опалення. І все ж якщо навіть після першого опалювального сезону відкрутити нижню заглушку радіатора ми будемо здивовані який бруд буде витікати. На жаль, з часом ефективність будь-якої водної СО або ГВС вже через 3-7 років ефективність знижується на 20% і навіть на 50% у зв’язку з забрудненням теплообмінників, радіаторів і труб, що призводить до перевитрати енергоресурсів, падіння ККД системи і як надалі великі чеки на оплату.

       Промиваючи систему опалення – Ви бережете свій затишок і тепло.

     Витратьте найближчі пару хвилин, щоб розібратися, чому знижується тепловіддача, до чого це призводить і що з цим робити. В кінці статті у вас буде тільки одне питання – скільки коштує і як замовити промивку систем опалення у Львові?

7 ознак того, що вашій системі опалення потрібне прочищення

1. Вашій системі опалення більше 7 років.

2. При спуску повітря з системи опалення з неї витікає чорний бруд. Звідки там бруд? (Читайте нижче.)

3.Радіатори стали холодні знизу. Це все накип і бруд, який треба швидко видалити.

4.Ви додаєте температуру на котлі, але це ніяк не впливає на тепло в помешканні?

5.Ви чуєте нетипові звуки з котла? Спробуйте прочистити систему опалення разом з котлом, і звук перестане вас лякати.

6.Разповітрюючи радіатори, ви не бачите суттєвих змін, це тому, що забиті клапани і труби! Вони забиті відкладеннями. Потрібно визначитися з методом промивання.

7.Зауважили відсутність циркуляції води через заблокований насос? Терміново телефонуйте в «Котлочист» (статтю можна навіть не дочитувати).

Звідки береться бруд в системах опалення і як часто треба її промивати?

       У режимі опалення система постійно працює на високих температурах, внаслідок чого проходить хімічна реакція, при якій весь шлам, солі і оксиду металів кристалізуються і прилипають до внутрішніх поверхонь.В першу чергу на поверхні теплообмінників, а потім на трубах, клапанах і радіаторах утворюється тонкий шар накипу. Просто згадайте, як часто Ви чистите чайник від накипу і подумайте про те, що по трубах вода тече безперервно.

     Навіть 1 мм. цих твердих відкладень, які мають пористу структуру знижує ККД системи на 10% і навіть 15%, так як коефіцієнт теплопередачі істотно падає. Легко можна порахувати, що коли шар накипу виросте до 3 мм, то ККД впаде до 30-45% що призведе до великих втрат енергоресурсів, крім цього, буде рости і температура води в котлі, а це веде до швидкого зносу запчастин. Працюючи в таких умовах, система опалення або водопостачання, неминуче веде до поломок. Ми рекомендуємо промивати систему опалення кожні 5-7 років.

Як можна промити систему опалення без демонтажу?

Щоб не розводити у будинку бруд і не псувати ремонт в квартирі, ви можете замовити бездемонтажну промивку Вашої системи. Їх існує кілька видів, а саме:

• Гідропневматична.

• Дисперсна.

• Хімічна.

• Комбінована.

        Найпопулярніша і ефективна технологія – це технологія бездемонтажного промивання систем опалення використовуючи спеціальні хімічні реагенти (дисперсні) які не вступають в реакцію з матеріалами систем опалення. Ці реагенти діють тільки на шлам і тверді відкладення ламаючи їх молекулярну структуру. Таку процедуру проводять кваліфіковані фахівці з великим досвідом роботи, вони зможуть за допомогою  спеціального бустера заповнити систему хімічною речовиною, вивести котел на потрібний температурний режим і змусити реагент діяти в найбільш проблемних місцях. Після цього вони ретельно промиють всю систему від відкладень, накипу і залишків реагенту. І в завершенні заповнять її чистою (підготовленою) водою. В результаті цього в трубах відновлюється протік води, а ефективність системи в цілому наблизиться до 100%.

Що Ви отримаєте за свої гроші коли промиєте свою систему опалення?

1. Економний і теплий будинок.

2. Промиті, а отже, більш ефективно працюючі радіатори, крани, насоси, котел.

3. Збільшення ККД всієї системи мінімум на 20%, а то і на 50%

4. Гарантію якості довжиною в три роки

5. Економію на рахунках за опалення

       Якщо Ви вже зрозуміли, що Вам не уникнути виклику майстра по професійній промивці системи опалення, то покладіться на досвід фахівців компанії «Котлочист». У своїй роботі вони використовують якісні розчини провідних європейських виробників, які абсолютно безпечні для використання, не токсичні і мають всі сертифікати.

Хто користується послугами «Котлочиста»?

За промиванням радіаторів і труб найчастіше звертаються мешканці приватних будинків і котеджів. Ми часто виїжджаємо на допомогу школам і дитячим садкам. Нас з радістю чекають на складах і в офісних приміщеннях. Одним словом – всюди, де висять радіатори і працює котел. Ми повернули тепло вже в сотні будинків і офісних приміщень.

Крім тепла і економії ви отримаєте гарантію на проведені роботи протягом трьох років. Тому, сміливо звертайтеся – цю процедуру можна проводити в будь-який період року, незалежно від зовнішньої температури.

Ми працюємо в регіоні Львів і Львівська область (інші області за домовленістю) – виконуємо без демонтажу комплексну промивку всієї системи опалення разом з радіаторами, трубами і котлом в найкоротші терміни. Спілкуємося ввічливо, роботи проводимо акуратно і за ринковою ціною.

Ну що, у Вашій голові вже крутиться питання – коли ж ви приїдете до мене? Якщо ні, значить, Ви вже промили свою систему опалення і усміхаючись насолоджуєтесь теплом. А якщо ще збираєтеся – не зволікайте – телефонуйте прямо зараз, щоб майстер виїхав до вас найближчим часом. Нехай у вашому домі завжди буде тепло і затишно!