Сервісне обслуговування котла це регулярний технічний огляд справного обладнання.


      Навіщо зайве втручання в справний котел?!  Щоб гарантувати безпечне функціонування в подальшому, і запобігаючи можливість виходу з ладу у невідповідний момент.

     Компанія «Котлочист» займається сервісним обслуговуванням водогрійних і газових котлів різних марок, однак наш пріоритет – обслуговування німецької опалювальної техніки Wolf. Котли цього бренду відрізняються універсальністю (підходить для приміщень і систем опалення різних типів), хорошими експлуатаційними характеристиками, низьким рівнем шуму, зручністю в управлінні, надійністю і безпекою.

Ми є авторизованим сервісним центром по ремонту котлів Wolf (Вольф) і пропонуємо послуги по сервісному обслуговуванню, гарантійному ремонту, налагодження та монтажу даного обладнання. У нашій компанії ви також можете придбати котли компанії Wolf.

   Також наша компанія має право на сервісне обслуговування котлів італійської марки Italtherm (Італтерм). Ці котли стрімко зайшли на український ринок, мають хорошу репутацію і доступні ціни. Крім цього марка Italtherm має серйозну технічну підтримку і великі склади з запчастинами. Ми можемо допомогти вибрати і придбати по вигідній ціні котел, який задовільнить ваші потреби.

    Ми обслуговуємо також котли різних марок і проводимо необхідні профілактичні та ремонтні роботи.

Важливість сервісного обслуговування

Опалювальне обладнання – досить складна і дуже важлива система, яка потребує регулярного огляду і профілактики. Адже навіть незначна на перший погляд пошкодження може стати причиною серйозної несправності, залишивши будівлю без тепла в розпал опалювального сезону.

Вартість сервісного обслуговування у багато разів нижче ремонту в разі виходу з ладу, і зрозуміло, повної заміни техніки. Тому, замовляючи сервіс, ви робите розумний внесок у ваш спокій.

Крім того, своєчасне усунення неполадок також дозволить збільшити термін служби устаткування і знизити кількість споживаної енергії (адже справний котел = більш економний котел).

Що включає в себе технічне сервісне обслуговування котла

    Головною складовою сервісного обслуговування виступають регулярні (на початку і кінці сезону) огляди опалювального обладнання, в ході яких проводиться комплексна перевірка технічного стану системи на відповідність необхідним нормам, запобігання ушкоджень різного роду.

Якщо в результаті перевірки буде виявлено, що якийсь елемент котла працює неналежним чином, сервісна компанія здійснює ремонт обладнання.

Зрозуміло, клієнт також отримує консультацію з усіх питань щодо правильної експлуатації котла.

Детальніше про налагодження

Налагодження котла – це сукупність робіт по регулюванню автоматики системи.

Дана процедура дозволяє:

забезпечити безпечну експлуатацію опалювальної системи;

• досягти високого ККД і, тим самим, заощадити від 10% до 25% палива;

• збільшити термін служби котла;

• мінімізувати небезпечні викиди.

Іншими словами, правильно налагоджений котел працює економно і безпечно.

Однак ця процедура потребує відповідних знань і практичних вмінь, адже для коректної настройки важливо враховувати не тільки площу опалювального приміщення, але і вимоги (настройки газу, обороти насоса і вентилятора). Саме тому наладку доцільно довірити професіоналам.

Особливості співпраці з «Котлочист»

Ми працюємо за офіційними договорами, в яких чітко прописані всі аспекти співпраці.

Вартість сервісного обслуговування розраховується з урахуванням безлічі факторів, однак ми пропонуємо оптимальні ціни, так як зацікавлені в розбудові довгострокових відносин з клієнтами.

В результаті ви отримуєте працюючий економно і без збоїв котел, а значить спокій. А ми – задоволених клієнтів. Ідеальний підсумок, правда?