Очищення котлів від накипу –  знижує витрати на опалення, а    також забезпечує справну роботу устаткування.


    Компанія «Котлочист» пропонує вам послугу хімічної чистки опалювальних, водогрійних і газових котлів від накипу у Львові і області.         

Чому необхідно очищати теплообмінники котла?

      В процесі експлуатації на внутрішній поверхні опалювального обладнання формуються відкладення, що складаються з продуктів корозії, а також погано розчинних солей і шлаків.

Скупчення накипу проводить до наступних проблем:

• погіршення передачі тепла від стінок до води, внаслідок чого для досягнення потрібної температури необхідно збільшувати потужність обладнання;

• збільшення витрат на опалення, так як теплообмінник споживає більше електроенергії або газу;

• перегрів поверхні, що зазвичай призводить до прогорання (тоді котел потрібно або ремонтувати, або змінювати на новий).

 Для того, щоб уникнути виникнення цих проблем, необхідно регулярно проводити очистку опалювального обладнання.

Особливості хімічної чистки котлів

      Хімічна промивка котлів широко використовується і є досить ефективною процедурою. Її суть полягає в тому, що до опалювального устаткування підключається професійний інструмент – бустер і адаптери для бездемонтажного очищення. У систему додається спеціальний засіб, після чого котел вмикається і запускається процес очищення.

     Висока температура запускає хімічні реакції, що сприяють розщепленню накипу. Потім котел промивається потужним потоком води, з яким і виходить розчинені відкладення і залишки використовуваної хімії.

      Наша компанія використовує для очищення європейську хімію високої якості, яка абсолютно не завдає шкоди трубам і прокладкам в котлі. Вибір того чи іншого засобу для очищення теплообмінника залежить від типу відкладень, їх кількості, терміну використання опалювальної системи. Тому в даному питанні доцільно довіритися досвідченим фахівцям.

Примітка. Ми також надаємо послуги  механічного очищення котлів.

Переваги замовлення очищення теплообмінників в «Котлочист»

Головна конкурентна перевага нашої компанії – кваліфіковані фахівці, що пройшли відповідну атестацію і мають великий досвід в даній галузі.

Наші співробітники працюють з найсучаснішим і потужним обладнанням, тому ми здатні здійснити прочистку не тільки котлів, але і зробити комплексну прочистку центральної, так і автономної системи опалення будь-якої складності і в будь-яку пору року.

Ми пропонуємо оптимальні ціни на свої послуги. Вартість комплексної очистки котла в яку входить:

* діагностика роботи котла 

* хімічне промивання двох теплообмінників (трьох контурів)

* механічне чищення камери згорання

* підкачка компенсаційного бачка.

* рекомендації для покращення роботи котла і системи в цілому.

     В залежності від моделі і запущеності котла 1700-2000 гривень, однак підсумкова сума визначається в індивідуальному порядку, з урахуванням всіх характеристик вашого обладнання.

   Ми завжди вникаємо в особливості котла і системи, щоб надавати якісні послуги для наших клієнтів і будувати дружні стосунки.