Промивання систем водопостачання

      Істотний вплив на якість споживаної води має стан труб, по яких вона надходить до кінцевого споживача. Іржаві і засмічені труби – серйозна проблема, уникнути якої можна тільки при регулярній промивці систем водопостачання від відкладень. І фахівці компанії «Котлочист» пропонують Вам свої послуги.

Чому з’являються забруднення

Основна причина – жорсткість води, тобто наявність в ній великої кількості солей різних металів, органічних і неорганічних домішок. Крім цього, залізні труби по яких тече свіжа вода, швидко іржавіють тому, що у свіжій воді багато повітря яке сприяє окисленню метала.

У процесі циркуляції води ці речовини осідають на внутрішній поверхні труб, а при високих температур, як в системі гарячого водопостачання, утворюють накип.

І якщо в опалювальній системі процес утворення накипу можна уповільнити шляхом використання спеціальних добавок для води, система водопостачання такий варіант не передбачає, тому що вода використовується для пиття і приготування їжі.

Як забруднення впливають на систему водопостачання

  1. Підвищується рівень вмісту заліза у воді, її мутність і кольоровість. Таку воду неприємно використовувати навіть для прибирання, а для споживання людиною це небезпечно.
  2. Якщо для підігріву води використовується котел або колонка, то з часом накип, який утворився в теплообміннику поступово починає засмічувати труби ГВС. Через, що суттєво знижується прохідність.
  3. Збільшується витрата електроенергії, так як для подачі такої ж кількості води через більш вузькі отвори потрібно більше часу.
  4. Прискорюється процес корозії, і труби швидше виходять з ладу. Це пов’язано з тим, що ділянки трубопроводу, покриті шаром відкладень, які не омиваються і не вентилюються.

Методи промивки

Для ефективного видалення всіх відкладень з системи водопостачання та відновлення її пропускної здатності наша компанія використовує

  • Гідропневматичний;
  • Хімічний;
  • дисперсний метод.

(Більше про методи промивання з відео тут).

У деяких випадках промивка вимагає комбінування методів. Висновок про доцільність використання того чи іншого способу робиться тільки після комплексного аналізу системи водопостачання професіоналами. Саме тому таку важливу процедуру можна довірити тільки висококласним фахівцям.

В основі хімічних розчинів і реагентів, які використовуються нашою компанією для промивання, лежать органічні кислоти. Тобто промивні засоби нетоксичні, а значить, безпечні для людини, і не залишають відходів. Висока якість препаратів європейських виробників дозволяє використовувати їх для будь-яких типів труб.

Дезінфекція

При промиванні систем водопостачання крім видалення всіх відкладень ми також обов’язково проводимо дезінфекцію. Чому ця процедура так важлива?

У більшості трубопроводів використовуються металеві труби, внутрішня поверхня яких з плином часу стає шорсткою. Саме ця шорсткість – причина скупчення піску, мулу, бруду, які стають середовищем для активного утворення бактерій, вірусів та інших патогенних мікроорганізмів. Вживання такої води негативно позначається на організмі людини і може спричинити за собою серйозні захворювання.

Дезінфекція дозволяє очистити поверхню труб водопостачання і воду від бруду та патогенних мікроорганізмів.

Співпраця з нами

Звертаючись до фахівців компанії «Котлочист», Ви забезпечуєте чистоту і справну роботу системи водопостачання, що дозволяє вести ваш побут комфортно і, головне, безпечно для організму.