Акція! З 10 вересня до 10 жовтня 20% знижки на профілактику котла

Промивання радіаторів та її особливості

        Бездемонтажна промивка радіаторів, (батарей) – одна з послуг нашої компанії, яка входить в комплекс по обслуговуванню систем опалення.

Якщо ваша система опалення справно працює, а в кімнатах спостерігається зниження температур, то це означає, що в секціях радіатора скупчився різного розміру сміття (бруд, накип та іржа). Щоб видалити їх – необхідна промивка радіаторів.

Є два способи очищення:

  1. Бездемонтажна промивка побутових і промислових радіаторів (батарей).
  2. Демонтаж / Монтаж батарей опалення для здійснення промивання, чищення.

Бездемонтажнапромивка – практичний і відносно недорогий спосіб очищення радіаторів. Його переваги:

1. За допомогою без демонтажного способу можна промивати не тільки радіатори, а й усю систему опалення з трубами, кранами і котлом.

2. Це чистіша і акуратніша робота.

3. Не порушується конструкція системи опалення.

Можна зробити висновок, що цей метод набагато ефективніше, чистіше і дешевший.

Які існують методи промивки з відео можна подивитись тут.

Завдяки промиванні довгий час в батареї не накопичується накип. Процедура перевірки сталевих, чавунних радіаторів опалення у Львові проводиться до повного очищення. Ми здійснюємо контроль якості на кожному етапі.

Вартість промивання радіаторів опалення у Львові

Вартість розраховується індивідуально. На промивку радіаторів опалення ціна формується виходячи із загальної кількості радіаторів, окремих елементів, в системі опалення, їх стан, як давно проводились роботи по очищенню.

Ви можете зв’язатися з менеджером і викликати додому спеціаліста, який оцінить стан труб і встановить вартість робіт бригади фахівців.

Чому важливо довіряти роботу професіоналам?

Співробітники нашої компанії мають все необхідне для того, щоб виконувати роботи акуратно, злагоджено з гарантією результату. Старший бригадир перевіряє роботи бригади на кожному етапі, якщо необхідно – робиться фото-фіксація.

Тільки досвідчені майстри знають особливості проведення очистки з використанням сучасних побутових засобів. Роботи бригадою фахівців проводяться по давно обробленого плану з дотриманням правил техніки безпеки.

Вам необхідно очистити радіаторні батареї у Львові в будинку, квартирі, багатоквартирному будинку або на промисловому об’єкті? Звертайтеся до фахівців нашої компанії “Котлочист”. Так ви зможете отримати гарантію на якість послуг, що надаються. Консультація фахівця надається безкоштовно.

Марки котлів які ми обслуговуємо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі теми