Бездемонтажна промивка радіаторів, (батарей) – одна з послуг нашої компанії, яка входить в комплекс по обслуговуванню систем опалення.

Якщо Ваша система опалення справно працює, а в кімнатах спостерігається зниження температур, то це означає, що в секціях радіатора скупчилося різного розміру сміття (бруд, накип та іржа). Щоб видалити їх – необхідна промивка радіаторів.

Є два способи очищення:

  1. Бездемонтажна промивка побутових і промислових радіаторів (батарей).
  2. Демонтаж / Монтаж батарей опалення для здійснення промивання, чищення.

         Переваги бездемонтажної промивки:

1. За допомогою без демонтажного способу можна промивати не тільки радіатори, а й усю систему опалення з трубами, кранами і котлом.

2. Це чиста і акуратна робота.

3. Не порушується конструкція системи опалення.

4. Можна промити різні типи радіаторів (сталеві, чугунні, алюмінієві).


         Можна зробити висновок, що цей метод набагато ефективніший, чистий і не дорогий.


Які існують методи промивки – відео можна подивитись тут.

Завдяки промиванню в батареях довгий час не накопичується накип. Процедура промивання сталевих, чавунних радіаторів опалення у Львові проводиться до повного очищення. Ми здійснюємо контроль якості на кожному етапі.

Вартість промивання радіаторів опалення у Львові

      Вартість розраховується індивідуально. На промивку радіаторів опалення ціна формується виходячи із загальної кількості радіаторів, в системі опалення, їх стан, як давно проводились роботи по очищенню системи.

     Ви можете зв’язатися з менеджером і викликати додому спеціаліста, який оцінить стан труб і встановить вартість робіт бригади фахівців.

Чому важливо довіряти роботу професіоналам?

    Співробітники нашої компанії мають все необхідне для того, щоб виконувати роботи акуратно, злагоджено з гарантією результату. Старший бригадир перевіряє роботи бригади на кожному етапі, якщо необхідно – робиться фотофіксація.

    Тільки досвідчені майстри знають особливості проведення чистки з використанням сучасних побутових засобів. Роботи бригадою фахівців проводяться по наперед розробленому плану з дотриманням правил техніки безпеки.

      Вам необхідно очистити радіаторні батареї у Львові в будинку, квартирі, багатоквартирному будинку або на промисловому об’єкті? Звертайтеся до фахівців нашої компанії “Котлочист”. Так ви можете отримати гарантію на якість послуг, що надаються. Консультація фахівця надається безкоштовно.