Промивання радіаторів та її особливості

        Бездемонтажна промивка радіаторів, (батарей) — одна з послуг нашої компанії, яка входить в комплекс по обслуговуванню систем опалення.

Якщо ваша система опалення справно працює, а в кімнатах спостерігається зниження температур, то це означає, що в секціях радіатора скупчився різного розміру сміття (бруд, накип та іржа). Щоб видалити їх — необхідна промивка радіаторів.

Є два способи очищення:

  1. Бездемонтажна промивка побутових і промислових радіаторів (батарей).
  2. Демонтаж / Монтаж батарей опалення для здійснення промивання, чищення.

Бездемонтажна промивка — практичний і відносно недорогий спосіб очищення радіаторів. Його переваги:

1. За допомогою без демонтажного способу можна промивати не тільки радіатори, а й усю систему опалення з трубами, кранами і котлом.

2. Це чистіша і акуратніша робота.

3. Не порушується конструкція системи опалення.

Можна зробити висновок, що цей метод набагато ефективніше, чистіше і дешевший.

Які існують методи промивки з відео можна подивитись тут.

Завдяки промиванні довгий час в батареї не накопичується накип. Процедура перевірки сталевих, чавунних радіаторів опалення у Львові проводиться до повного очищення. Ми здійснюємо контроль якості на кожному етапі.

Вартість промивання радіаторів опалення у Львові

Вартість розраховується індивідуально. На промивку радіаторів опалення ціна формується виходячи із загальної кількості радіаторів, окремих елементів, в системі опалення, їх стан, як давно проводились роботи по очищенню.

Ви можете зв’язатися з менеджером і викликати додому спеціаліста, який оцінить стан труб і встановить вартість робіт бригади фахівців.

Чому важливо довіряти роботу професіоналам?

Співробітники нашої компанії мають все необхідне для того, щоб виконувати роботи акуратно, злагоджено з гарантією результату. Старший бригадир перевіряє роботи бригади на кожному етапі, якщо необхідно — робиться фото-фіксація.

Тільки досвідчені майстри знають особливості проведення очистки з використанням сучасних побутових засобів. Роботи бригадою фахівців проводяться по давно обробленого плану з дотриманням правил техніки безпеки.

Вам необхідно очистити радіаторні батареї у Львові в будинку, квартирі, багатоквартирному будинку або на промисловому об’єкті? Звертайтеся до фахівців нашої компанії «Котлочист». Так ви зможете отримати гарантію на якість послуг, що надаються. Консультація фахівця надається безкоштовно.