Пакет СТАНТАДАРТ

        Застосовується при середньому забрудненні системи опалення складної конфігурації. Через складнішу конфігурацію системи опалення енергія потоку при підключенні за схемою «вихід-зворотка» розсіюється і ефективність промивки зменшується, тому стає необхідною промивка кожного радіатора окремо, що робиться завдяки використанню додаткових кранів. Для досягнення високої якості промивки стає необхідним визначення оптимального спрямування гідропневматичної суміші та концентрації енергії потоку на окремих ділянках. Задля цього під’єднання обладнання здійснюється не лише у точках «вихід – обратка» , але і у інших точках системи. Промивка вимагає більше часу ** і додаткового устаткування, але з результатом кращим, аніж у випадку промивки з під’єднанням «вихід-зворотка». Вартість 700 грн./радіатор. Рекомендується як ремонтна послуга.


*- Рівень забруднення систем опалення залежить від багатьох чинників і час експлуатації не завжди є визначальним. Інколи новіші системи є значно бруднішими аніж вдвічі старші.


** -Промивка системи, зазвичай, триває від 2-ти до 8-ми годин та прямо залежить від кількості радіаторів.


Пакет ЛЮКС

Застосовується при значному забрудненні системи опалення складної конфігурації . ЛЮКС-Промивка здійснюється спеціально розробленими бустером для промивки системи опалення. Спочатку вимивається водяним напором загальний бруд. Пізніше система заповнюється відповідним хімічним розчином і розігрівається до максимальної температури. Завдяки цьому значна частина шламу (в тому числі закам’янілий) перетворюється в мул який пізніше легко вимивається з системи водою. Кожен радіатор промивається ОКРЕМО, але без демонтажу радіатора. Дуже ефективний вид промивки для середньо- і дуже забруднених систем. Вартість 800 грн./радіатор. Рекомендується як ремонтна послуга.

Пакет ПРЕМІУМ

Застосовується при дуже значному забрудненні багаторівневих систем опалення складної конфігурації. ПРЕМІУМ- промивка також здійснюється спеціальним бустером з використанням відповідної хімії. Але крім цього, при розігрітій системі проводиться діагностика тепловіддачі системи. Тепловізором, або пірометром визначають проблемні місця (з пониженою тепловіддачею) системи опалення на які здійснюється зовнішній механічний вплив – провібровування. Для підвищення якості промивки застосовується професійний потужний магнітний фільтр. Кожен радіатор промивається ОКРЕМО, але без демонтажу радіатора. Найефективніший вид промивки для середньо- і дуже забруднених систем. Вартість 900 грн./радіатор.

````