Акція! З 10 вересня до 10 жовтня 20% знижки на профілактику котла

Монтаж котлів

Монтаж котла – один з ключових елементів облаштування приміщення з автономною системою опалення. І від дотримання технології монтажу безпосередньо залежить комфорт і безпека мешканців, тому дуже важливо доручити цю роботу кваліфікованим фахівцям.

Переваги монтажу газових котлів

До основних переваг придбання, встановлення та експлуатації незалежних газових котлів відносяться:

• мінімальні зусилля для керування системою опалення (температурні параметри нагріву теплоносія встановлюються фахівцями, інше робить автоматика котла);

• можливість самостійно встановлювати період опалювального сезону;

• легко вибирати температурний режим під свої потреби (особливо актуально в осінньо-весняний період, коли температура постійно змінюється);

• при від’їзді власник може налаштувати мінімальні тепловий режим, що дозволить істотно знизити витрати на опалення;

• високий рівень екологічності палива. Особливо актуально для густонаселених житлових районів;

• високий ККД газу, що дозволяє економити;

• компактність сучасних котлів, що допоможе гармонійно вписати його в будь-яке приміщення.

Основні етапи установки

1. Розробка проекту. Тільки визначивши всі необхідні параметри і особливості приміщення фахівець зможе визначити необхідну потужність котла і обчислити найбільш оптимальні параметри.

2. Підбір обладнання згідно з усіма особливостями системи опалення та побажаннями замовника.

3. Перевірка справності і придатності до експлуатації димових і вентиляційних каналів будівлі.

4. Встановлення котла. Включає безпосередньо монтаж котла на стіну або на підлогу, установку запірно-регулюючої арматури, циркулярного насоса, фільтрів грубого очищення і облаштування системи захисту.

5. Підключення до системи опалення та водопостачання.

6. Перевірка. Завершальний етап, який має на увазі заповнення системи опалення теплоносієм і перевірку її коректної роботи з тільки що встановленим котлом. В процесі усуваються навіть найдрібніші збої або неточності.

Чому варто звернутися до нас

Всі роботи, пов’язані з розробкою проекту і безпосереднім монтажем газових котлів повинні проводитися тільки атестованими фахівцями, так як мова йде, в першу чергу, про безпеку проживання в будинку, а потім вже про ефективність і правильність опалення.

Майстри компанії «Котлочист» – справжні професіонали своєї справи, які мають великий досвід в монтажі газових котлів. Тому ми можемо гарантувати якість послуг, що надаються.

Наша компанія – авторизований сервісні центр теплової техніки WOLF. Техніка від фірми Вольф – це справжня німецька техніка високої якості. Ми пропонуємо вигідні ціни на теплову техніку від фірми Wolf і його якісне обслуговування.

Крім того, ми працюємо за офіційними договорами, в яких чітко прописані всі аспекти співпраці, тобто клієнт отримує додатковий захист.

Якщо вас цікавить монтаж котла, можете сміливо звертатися в компанію «Котлочист». Ми працюємо на території Львова та області.

Марки котлів які ми обслуговуємо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі теми