Акція! З 10 вересня до 10 жовтня 20% знижки на профілактику котла

Ремонт електронних плат котла

Електронна плата котла – «мозок» пристрою, який відповідає за управління всіма процесами і службовець для обміну даними між обладнанням і кінцевим користувачем. Без цього компонента котел просто не може функціонувати.

Причин поломки електронної плати безліч: природний знос, стрибок напруги, деградація компонентів, виробничий брак, неякісний ремонт і т.п.

Довідка. Щоб уникнути несподіваної поломки рекомендується здійснювати комплексну діагностику пристрої перед початком опалювального сезону.

Рішень всього 2: заміна блоку управління або ремонт. Перший варіант досить дорогий, другий – менш витратний, однак повинен здійснюватися не просто електронщиком, а фахівцем з досвідом роботи з опалювальним устаткуванням. Причому при відновленні плати управління котлом з урахуванням характеру поломки, надійність системи підвищується, що дозволить запобігти повторним збої.

Компанія «Котлочист» здійснюється ремонт електроніки котлів як вітчизняних, так і зарубіжних виробників. Підсумкова вартість залежить від складності ремонту та вартість деталей, однак ми обіцяємо оптимальні ціни і гарантуємо високу якість.

Марки котлів які ми обслуговуємо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі теми